1 marca 2020

Zylia

Zylia - kto interesujący się nowymi technologiami z branży audio nie słyszał o tej firmie? Nagrodzona na targach NAMM Best in Show za 19-kanałowe, wielomikrofonowe urządzenie. To cudo można było zobaczyć na Sound Art Festiwal i przetestować.

Technologia została stworzona w Polsce między innymi przez Tomasza Żernickiego, który pokrótce opisał założenia produktu podczas na Sound Art Festiwal w Poznaniu na Wydziale Fizyki UAM. Zastosowania? Od nagrywania zespołów, orkiestr, chórów, przez nagrywanie dźwięku do filmów 360° oraz do gier i sound designu, po... sale konferencyjne, obsługa konferencji — również wideokonferencji czy monitoring głosowy! Gorąco polecamy! Może znajdziesz kolejne zastosowanie tej technologii?

ZYLIA - Zylia - 19-kanałowy mikrofon ambisoniczny 360° z technologią Ceiling Array Microphone, VR microphone

ZYLIA to wspaniała technologia z nagrodą NAMM Best in Show (!). ZYLIA to kula o wielomikrofonowej strukturze arrayowej w postaci 19-kanałowego mikrofonu ambisonicznego 360°. Technologia została stworzona w Polsce między innymi przez Tomasza Żernickiego, z którym chwilkę porozmawialiśmy podczas Sound Art Festiwal w Poznaniu na Wydziale Fizyki UAM. Zastosowania? Od nagrywania zespołów, orkiestr, chórów, przez nagrywanie dźwięku do filmów 360° oraz do gier i sound designu, po... sale konferencyjne, obsługa konferencji - również wideokonferencji czy monitoring głosowy! Gorąco polecamy! Może znajdziesz kolejne zastosowanie tej technologii? B-)

Opublikowany przez Portalnaglosnieniowy Niedziela, 1 marca 2020

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Zainteresowany?

Już niedługo nowa, 3 edycja festiwalu Sound Art.
Odbędzie się 10-12 marca 2022 r.
Więcej szczegółów wkrótce.
Sound Art 2022
magic-wandstoremagnifier

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z nowościami na temat Sound Art Fest - jakie atrakcje szykujemy, jakich gości zaprosimy.

Dziękujemy. Zapisałeś się do naszego newslettera.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram