6 stycznia 2020

28 lutego rozpoczyna się II edycja Sound Art festiwal

Po długich przygotowaniach, mamy przyjemność ogłosić, że w końcu rusza druga edycja Sound Art Festiwal - Innowacje Audio-wideo. Wspólnymi siłami Uniwersytetu im. Adam Mickiewicza, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, oraz firmy DAARS tworzymy nowe miejsce na branżowej mapie Polski. Ponad 13 wystawców. Najważniejsi dystrybutorzy i światowe marki. Prezentacje najnowszych rozwiązań, od sprzętowych po softwarowe. Prelekcje, warsztaty, wykłady. Koncerty i wystawy. To wszystko i więcej w budynkach kompleksu Wydziału Fizyki UAM - Kampus Morasko.

Zapoznaj się z innowacyjnymi rozwiązaniami z branż foto, audio, wideo. Sprawdź najnowsze narzędzia do obróbki dźwięku, wysłuchaj wykładów z adaptacji akustycznej czy też uczestnicz w warsztatach z zastosowań mikserów audio i wideo, lub nagłośnienia scenicznego. Możesz porozmawiać i testować sprzęt na stoiskach takich frm jak Audio Plus, Audiostacja, Creativetools, Klotz, Konsbud Audio, König & Meyer, Polsound, ProAUDIO-AVT, Roland, SoundTrade, Sveda, Yamaha Commercial Audio, Zylia.

Sprawdź program festiwalu i wybierz interesujące Cię tematy. Wstęp bezpłatny a dodatkowe informacje uzyskach na stronie soundartfestiwal.pl.

Serdecznie zapraszamy

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Zainteresowany?

Już niedługo nowa, 3 edycja festiwalu Sound Art.
Odbędzie się 10-12 marca 2022 r.
Więcej szczegółów wkrótce.
Sound Art 2022
magic-wandstoremagnifier

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z nowościami na temat Sound Art Fest - jakie atrakcje szykujemy, jakich gości zaprosimy.

Dziękujemy. Zapisałeś się do naszego newslettera.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram